BG EN

Турция увеличи почти двойно лихвения процент

Балкани

Турция увеличи почти двойно лихвения процент

15131
на 22.06.2023
Турция увеличи почти двойно лихвения процент
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Централната банка на Турция почти удвои основния си лихвен процент, с което направи сериозен обрат в неконвенционалната икономическа политика, насърчавана от президента Реджеп Тайип Ердоган, предаде БГНЕС.

препоръчано

Банката повиши на първото си заседание основния си лихвен процент от 8,5% на 15%, съобщи АФП. Това се случи, след като Ердоган попълни правителството си с лица, подкрепяни от инвеститорите, след като спечели изборите през май.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 107
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК