ГОРЕЩО
ПОЯВИХА СЕ ЧИСТАЧИТЕ: Включиха "аварийния екип" да спасява Демерджиев
КЪСА ПАМЕТ: Докато броят чуждите полети, някои хора услужливо забравиха как Кирил Петков вдигна цял "Еърбъс", за да вечеря с Лена в солунския "Хаят"
ФЕНОМЕНАЛЕН! Никола Цолов сътвори истински фурор на Силвърстоун, завоювайки безапелационна победа във Формула 2
ЧИЯ Е ВИНАТА? Радев защити проектобюджета и обвини предишните управляващи за дефицита
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Лъже ли Демерджиев за справката от ГДБОП за полетите на Пеевски
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турски клуб ще се опита да привлече Раис М'Боли още преди световното първенство. Мениджъри са се свързали с алжирския вратар, но трябва да изпълнят условията на ЦСКА. А те са не по-малко от 300 000 евро.
В зависимост от представянето на М'Боли с националния отбор на Алжир цената може да скочи, пише "Труд". Освен това ЦСКА чака компенсация от ФИФА за всеки от дните, в които вратарят е на лагер. Ако продаде М'Боли преди мондиала, сумата ще е за новия му клуб.
препоръчано
Левски обяви още един нов договор
9641
преди 9 часа
ЦСКА прати двама под наем в Ботев (Вр)
7352
преди 12 часа
Левски пади 2 млн. евро за национал на Замбия
7489
преди 13 часа
Неуспешна операция принудила Димитър Илиев да спре с футбола
15915
на 03.07.2026


