BG EN

ТЪПАТА ИНТРИГА на Денков. Най-добре е тракторите да дойдат

ГОРЕЩО
Епицентър

ТЪПАТА ИНТРИГА на Денков. Най-добре е тракторите да дойдат

152000
на 18.09.2023
ТЪПАТА ИНТРИГА на Денков. Най-добре е тракторите да дойдат

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Самоназначилият се за академик Денков се оказа злобно и подло човече. Като повечето си колеги от "Промяната".

Ползва фашизоидни прийоми, за да разделя народа и да насъсква едни съсловия срещу други.

В типично гьобелсов дух внушава, че земеделците вегетират на гърба на народонаселението, тънат в небивал лукс, возят се само в мерцедеси и майбаси, ваканцуват на яхти.

Това е жълта интрига, подходяща за фризьорски салон. Не е за вярване, че излиза от устата на премиер в държава от ЕС.

Ако земеделците са баровци, то какви са спонсорите на ПП - разните айти-императори, дето не си знаят милиардите, нексовците, терзиевци, капиталчетата, черепите, всички благодетели на умнокрасивитета, повечето от които клиенти на прокуратурата?

Да, най-добре е тракторите да дойдат!

Сподели:
Бомба x
ИДВАТ ДЪЖДОВЕ! Слънцето пробива мъглите край Дунав, но следобед над планините се задават гръмотевици (КАРТИ) ИДВАТ ДЪЖДОВЕ! Слънцето пробива мъглите край Дунав, но следобед над планините се задават гръмотевици (КАРТИ)
ПИК TV x
В Италия изумени от Росен Желязков - ето защо (СНИМКИ/ВИДЕО) В Италия изумени от Росен Желязков - ето защо (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 132
hot
най-четени новини в момента
Сега
19862
четат ПИК