BG EN

Търговците от САЩ без преференции в Куба

СВЕТЪТ ДНЕС

Търговците от САЩ без преференции в Куба

2912
на 06.04.2015
Търговците от САЩ без преференции в Куба
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Властите на Куба приемат благоприятно перспективите за развитие на контактите с американски предприемачи, но нямат намерение да предоставят преференциален режим за двустранните търговски връзки". Това заяви министърът на вътрешната търговия и чуждестранните инвестиции на Куба Родриго Малмиерка в интервю, публикувано в официалния кубински вестник "Гранма".

препоръчано

"Истина е, че ние оценяваме положително възможността за търговия на американски предприемачи с Куба, но тази перспектива не предвижда никакви преференции на американските партньори от страна на Хавана", казва министърът.

"Той подчерта, че американските търговци ще имат същите права, каквито се ползват на острова от търговски представители на други страни. /ТАСС

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ и ИТН показаха истинското лице на ППДБ: Ще подкрепим в зала само удължителния бюджет (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ и ИТН показаха истинското лице на ППДБ: Ще подкрепим в зала само удължителния бюджет (ВИДЕО)
ново
Днес: 41
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК