ГОРЕЩО
СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ! Ето как „съдиите на Сорос и ППДБ“ отвориха вратата за безнаказаност на дрогираните шофьори
НОВ АБСУРД! Масова сеч в Столична община по заповед на Терзиев - сред уволнените и бременна жена
САМО В ПИК TV! Нидал Алгафари зачеркна шансовете на Андрей Гюров за служебен премиер: Илияна Йотова ще направи голям шлем - три жени начело на държавата (ВИДЕО)
НА ТУРНЕ С КОПИТА: Розовият прасок на Асен Василев - новата надежда на "Промяната" да вкара 121 депутати в парламента
Проф. Стоянов: "Промяната" увърта ще има ли единение с проекта на Радев, а от това зависи бъдещето й с "Демократична България". Вляво кандидатът за президент е почти ясен, вдясно - отново мъгла
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Районната прокуратура в Пловдив се самосезира по публикации в медиите и разпореди проверка във връзка с данни за злонамерени действия спрямо животни в Асеновград.
препоръчано
Според изнесената информация е била разпръсната отрова, в резултат на което няколко бездомни котки са били намерени мъртви.
Проверката се води по чл. 325б, ал.1 от Наказателния кодекс – за проявена жестокост към гръбначни животни, при което е причинена противозаконно смърт, тежко или трайно увреждане. Разпоредено е тя да се извърши от служители на РУ - гр. Асеновград.
свързани новини
Кметът на Кричим ще глобява за хранене на бездомни кучета и котки
8516
на 13.05.2021
Срокът за приключване на проверката е едномесечен.
СЛЕД СКАНДАЛНИТЕ ВИДЕА: Десетки жалби, сред жертвите е и непълнолетна
81754
преди 8 часа
Мъже задигнаха кола пред детска градина в София
13180
преди 9 часа
КАТО ФИЛМА "ТОПЛО": Увеличиха наказанията на “майстори” на покриви
18367
преди 14 часа


