BG EN

Тяло на жена бе извадено от морето край Несебър

Региони

Тяло на жена бе извадено от морето край Несебър

18147
на 01.06.2026
Тяло на жена бе извадено от морето край Несебър
Автор:   ПИК, Снимка: AI

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тяло на жена бе открито в морето край плаж "Олимпийски надежди" в Несебър. Сигналът е подаден в Районното управление в града около 20:30 ч. снощи.

препоръчано

По първоначални данни жената е била забелязана във водата в безпомощно състояние. Безжизненото ѝ тяло е извадено от морето. Към момента самоличността ѝ все още не е установена.

При огледа не са открити видими следи от насилие по тялото. На плажа са намерени личните ѝ вещи - чанта с летни дрехи и джапанки.

Тялото е транспортирано за аутопсия в отделението по съдебна медицина към УМБАЛ – Бургас. По случая се извършва проверка, предаде БНР.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Депутатите обсъждат тегленето на по-голям дълг (НА ЖИВО) ПИК TV! Депутатите обсъждат тегленето на по-голям дълг (НА ЖИВО)
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК