BG EN

Убиецът от Сан Бернардино планирал атака със съсед още през 2012 г.

ЧАС ПИК

Убиецът от Сан Бернардино планирал атака със съсед още през 2012 г.

3257
на 10.12.2015
Убиецът от Сан Бернардино планирал атака със съсед още през 2012 г.
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъжът от двойката нападатели в Сан Бернардино е бил замесен в заговор за атака през 2012 г. заедно със свой съсед на име Енрике Маркес, съобщава Ройтерс, като се позова на телевизия Си Ен Ен. Тя на свой ред цитира представители на американските власти.

препоръчано

По-рано стана ясно, че Маркес е снабдил Фарук и съпругата му Ташфин Малик с огнестрелни оръжия. Разследващите обаче не бяха убедени, че съседът на двойката сам е бил замесен в терористична дейност.

 

На 2 декември Фарук и Малик убиха 14 и раниха 21 души по време на коледно парти социален център в Сан Бернардино, Калифорния, преди да бъдат ликвидирани от полицията.

 

 

 

 

 

 

БЛИЦ

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 18
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК