ГОРЕЩО
Нагъл, по-нагъл, Ивайло Мирчев
Лаура Кьовеши поиска имунитета на Илхан Кючюк
Медийният слугинаж към ППДБ вече излиза извън контрол
СИНИ ПАРТИЗАНИ! Култови въпроси към побойника Мирчев: Сам ли ще се бие с Пеевски и Борисов, или поотделно, и с кибер-оръжия и троянски коне ли ще е мелето
Гроздан Караджов: Правителството беше много добър екип - заварихме отчаяна ситуация, закъсали реформи и затова работихме усилено
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Съдбата на 200 делфина, приклещени от рибари, за да бъдат убити за месо, скара Япония и посланика на САЩ в страната Каролин Кенеди. Дъщерята на покойния американски президент написа в туитър, че е обезпокоена от нехуманността в улова на делфини, информира "24 часа".
препоръчано
Вдовицата на Джон Ленън Йоко Оно също призова с отворено писмо жителите на залива Тайджи да се откажат от традицията. Токио обяви критиките за неуместни и лицемерни.
Тайланд: Ще продължим да нанасяме удари по Камбоджа
10493
на 13.12.2025
Силно земетресение в Япония, има предупреждение за цунами
9480
на 12.12.2025


