ГОРЕЩО
Bloomberg ЕКСКЛУЗИВНО: Фондове като Gemcorp Capital набират милиарди за нови стратегии в частния кредит през 2026 г. (СНИМКИ)
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
Атанас Зафиров поздрави виетнамския президент То Лам за преизбирането му начело на Виетнамската комунистическа партия (СНИМКИ)
ВСИЧКИ МАСКИ ПАДНАХА! Една година издържахме с данъците си партията на Радев, докато ни беше президент
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Въоръжени с мачете нападатели са убили блогър в Бангладеш, предаде Reuters.
препоръчано
Това е поредното убийство на светски настроени активисти от ислямисти в страната.
28-годишният Назимудин Самад е бил нападнат в сряда вечерта, докато се е връщал от занятия в университета в столицата Дака. Полицията обяви, че трима или четирима мъже да нападнали Самад с мачете и след като е бил повален са го застреляли.
свързани новини
Британски полицай в Глазгоу е ранен при схватка с мъж, въоръжен с мачете
7836
на 18.03.2016
Миналата година ислямисти убиха петима светски писатели и издатели, включително активист с бангладешко и американско гражданство.


