ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Увеличава се броят на заболелите от варицела и скарлатина в Пловдивско, сочи справка на сайта на Регионалната здравна инспекция.
препоръчано
За периода 16-22 април са регистрирани 113 случая на варицела и 24 на скарлатина. За сравнение, през предходния период (9-15 април) болните са съответно 46 и 14. Приетите с чревни инфекции пациенти са 36.
Един е бил ухапан от кърлеж, регистриран е и един случай на м арсилска треска. През Кабинета за анонимно безплатно консултиране и изследване за СПИН (КАБКИС) са преминали 31 клиенти, които са получили пред и след тестово консултиране и са узнали своя ХИВ статус.
свързани новини
Спад в броят на заболелите от варицела и скарлатина в Пловдивско
6706
на 19.04.2015
ЕКШЪН В ПИК TV! Бунт в "Подуяне" заради кризата с боклука (ВИДЕО)
60373
преди 2 часа
САМО В ПИК И "РЕТРО": Васко Кеца си засади цветята (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
42716
преди 3 часа
За какво правосъдие ще се бори Лена, която нормализира клеветата
55293
преди 5 часа


