BG EN

Уволниха катаджия за лежане

Животът днес

Уволниха катаджия за лежане

16633
на 05.06.2016
Уволниха катаджия за лежане
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Младши автоконтрольор от Пътна полиция към Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи в Шумен Н. С. Н. бил уволнен, след като записи от камери в патрулката показали, че той лежи на задната седалка и не уплътнява работното си време, пише "Труд". Униформеният, който има 15 г. стаж в системата, е атакувал заповедта за уволнението, но административният съд в Шумен я потвърдил. От съдебното решение става ясно, че катаджията е бил засечен да отмаря на задната седалка в колата няколко пъти - веднъж бил хванат от 3,13 до 7,07 ч, а на 14 октомври м.г. от 2,35 до 3:23 ч. Запис показал, че близо час и половина той стоял на предната седалка с нахлупена над очите фуражка. Друго от провиненията му е, че пушил в полицейската кола.
Катаджията заявил, че МВР го заснело без негово съгласие. Той ще обжалва наказанието си пред Върховния административен съд.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 125
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК