ГОРЕЩО
НА РЪБА НА ФАЛИТА: Крум Зарков се насади на пачи яйца с лидерския пост в БСП, ако на 20 април го изгонят, без да го пребият с камъни, ще трябва да черпи
ВЕРСИЯ: Разкриха в какъв КАПАН Делян Пеевски вкара Гюров и кукловодите му от ППДБ
БАРЕМ ЕДИН НА ДЪРЖАВНА ИЗДРЪЖКА: Бутат с 300 зора Миро Ленин за депутат
МРАЧЕН СЦЕНАРИЙ! Задават се фалити на малки фирми и поскъпване на стоки и услуги
Търговец на горива УДАРИ ЛОШО Гюров: Ефектът от 20 евро компенсации ще е никакъв - това е предизборно харчене
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новата година поднесе неприятна изненада на 40-годишен пловдивчанин, съобщава „Трафикнюз”.
препоръчано
Според информацията, мъжът се прибрал на 2 януари, след като празнувал извън града с приятели и намерил дома си обран. Жилището се намира в Кючук Париж, на бул. "Александър Стамболийски".
Пловдивчанинът заминал на 30 декември и се върнал след 4 дни. През това време крадците изнесли от апартамента два телевизора, близо 10 000 лв., златни бижута и други ценни вещи.
Обраното жилище е на първия етаж, а бандитите са проникнали през терасата като са успели да отворят прозореца от ПВЦ дограма.
Хамид Хамид повежда листата на ДПС в Габрово (СНИМКИ)
9704
преди 9 часа
ДПС се регистрира в 22 -ри МИР Смолян
9794
преди 9 часа


