ГОРЕЩО
ДПС отбеляза 37-мата годишнина от мирните протести с традиционния възпоменателен митинг-събор в местността „Демир Баба теке“ (СНИМКИ)
ШОКИРАЩО! Туристът на Витоша разкъсан от мечка заради “зелените”, които косъм не дават да падне от хищниците
БОЛЕЗНЕН АВТОГОЛ: Как Ивайло Мирчев извървя пътя от борец срещу "мафията" до ходещо меме (СНИМКИ)
Кога КПК ще конфискува луксозната резиденция на Николай Бареков?
СТЪЖНИ МУ СЕ! "Възраждане" поискаха оставката на самозабравилия се доносник Мирчев, готови са да осигурят адвокат на разносвача
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служители на министерството на вътрешните работи на Сърбия са задържали 220 души през последните няколко дни по подозрения в икономически и криминални престъпления.
препоръчано
Това съобщи пред журналисти днес министърът на вътрешните работи Небойша Стефанович, цитиран от ТАСС.
Задържаните са заподозрени в нанасяне на щети на бюджета на Сърбия за милиони евро, е заявил министърът, цитиран в прессъобщение.
Той е съобщил също, че при няколко спецоперации са били иззети 36 единици огнестрелно оръжие, включително пет автомата и голямо количество патрони.
Дрон се разби в жилищна сграда в турския град Самсун (ВИДЕО/СНИМКА)
5543
преди 1 часа
Пациент в Румъния е дал положителен тест за хантавирус
8818
преди 22 часа


