ГОРЕЩО
Софийската митрополия за генерираните с изкуствен интелект клипове: Патриархът не рекламира стоки и услуги
Сценарист за случая „Петрохан”: Реалността е по-невероятна от фикцията. Ако разказваме конкретно за Калушев и компания – това си е чист психотрилър
КУЛТОВО! Изтече списък с кандидат-министрите на Андрей Гюров
Министър Генов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Представители на НПО-то от "Петрохан" са влизали въоръжени в екоминистерството
Топ психологът Росен Йорданов с НОВ ПРОЧИТ на причините за кървавата драма с шест трупа на "Петрохан“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ЦСКА София Гардънс търси своя нов вратар в Интернет. Уелският тим, който носи името на българските "армейци" изпитва проблеми, след като настоящият номер 1 Пол Ярвис прекратява договора си в края на сезона.
препоръчано
Така от ЦСКА София Гардънс обявиха, че всеки, който се занимава с футбол може да опита късмета си и да бъде тестван. За контакти са дадени страниците на тима във Фейсбук и Туитър. Не е изключено сред кандидатите да има и българи, които живеят в Уелс.
Тимът е основан през 2011 г. и е съставен от играчи, живеещи в близост до парка "София Гардънс" (Sophia Gardens), откъдето идва основната част от името на отбора. /БГНЕС
Резнаха заплатите в ЦСКА
2347
на 29.10.2012
ФИФА пак глоби ЦСКА
3539
на 12.11.2012


