ГОРЕЩО
ЦЪКА ФЕКАЛНА БОМБА ВЪВ ВАРНА: Кметът Коцев е проспал поредното безумие в "Баба Алино", изпражнения може да залеят всеки момент морето (СНИМКИ)
МВР с мащабни акции срещу гонките и опасното шофиране в страната
ТРОЯНСКИ КОН! Димитър Стоянов с ШОКИРАЩО разкритие - Тагарев оголил отбраната на България, дал ракети на Украйна на своя глава
ИДВА ЛИ КРАЯТ НА ВОЙНАТА С ИРАН? Тръмп обяви ГРЪМОВНА НОВИНА
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Елитният Уест Бромич се класира за четвъртия кръг на ФА Къп, след като в среща-преиграване от третия кръг се наложи трудно с 1:0 над Бристъл Сити като гост. Първата среща между двата тима на 9 януари беше завършила при резултат 2:2.
„Дроздовете“ срещнаха проблеми с пробиването на здравата защита на втородивизионния тим, но все пак стигнаха до гол в 52-ата минута, когато Саломон Рондон стреля точно, след като овладя на гърди центриране на Крейг Доусън.
В четвъртия кръг воденият от Тони Пюлис Уест Бромич ще се изправи срещу четвъртодивизионния Питърбро на собствения си стадион „Дъ Хоуторнс“.
препоръчано
Астън Вила напред за ФА Къп
4089
на 19.01.2016


