BG EN

УЕФА глоби Аякс

Световен футбол

УЕФА глоби Аякс

1748
на 20.01.2013
УЕФА глоби Аякс
Автор:   Милан Николов
УЕФА глоби Аякс с 10 хиляди лири, заради банери, които издигнаха феновете им по време на мача от Шампионската лига срещу Манчестър Сити през октомври 2012 година. Привържениците на холандския клуб изразиха мнението си срещу "безкрайното наливане" на пари на "Етихад" и подобни клубове, като УЕФА определи поведението им като "провокативно и непристойно". Изказвайки позицията на по-голямата част от футболната общност, запалянковците издигнаха банери, които показаха лека ревност по отношение на финансовите възможности на "Гражданите", въпреки, че Сити не се представи по-добре от клуба им онази вечер.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК