BG EN

УЕФА забрани на Мирел Радой да е треньор на Стяуа

Световен футбол

УЕФА забрани на Мирел Радой да е треньор на Стяуа

4847
на 14.07.2015
УЕФА забрани на Мирел Радой да е треньор на Стяуа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

УЕФА е забранила на Мирел Радой да бъде на банката на Стяуа за мачовете от Шампионска лига, както и да дава пресконференции.

Това се налага, защото Радой е записан като технически директор в Стяуа и няма право да седи на скамейката.
Вместо него наставник ще се води Масимо Педразини.
Това се случи и за първенството на Румъния, където в първия мач на червено-сините с Петролул като треньор бе записан италианеца.

Стяуа излиза днес от 21,30 срещу Тречин в Словакия и ще търси само победата.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗГАРЯ! Явор Божанков цъфна на брифинг рамо до рамо с Мирчев и Божанов - Да, България отхвърля ултиматума на Асен Василев СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗГАРЯ! Явор Божанков цъфна на брифинг рамо до рамо с Мирчев и Божанов - "Да, България" отхвърля ултиматума на Асен Василев
ново
Днес: 124
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК