ГОРЕЩО
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейската футболна асоциация (УЕФА) планира да започне груповата фаза на Шампионската лига за следващия сезон не по-рано от 20-и октомври, съобщава Football Italia.
препоръчано
По информация на източника на медията, мачовете от тазгодишното издание на Шампионската лига ще бъдат подновени в началото на август, когато се очаква да са приключили всички първенства, съобщава БНР. След това, в рамките на две седмици, ще бъдат изиграни четвъртфиналите и полуфиналите, като отборите ще играят на всеки три дни. Финалът пък е предварително насрочен за 29-и август.
За момента целта е Лига Европа да бъде подновена на 2-и и 3-и август, а финалът да бъде изигран на 27-и.
свързани новини
УЕФА с нов вариант за Шампионска лига и Лига Европа...
18106
на 12.04.2020
ОФИЦИАЛНО: УЕФА отложи Шампионската лига и всички международни мачове
11657
на 01.04.2020
УЕФА обяви кога българските отбори ще научат съперниците си в Европа
3907
преди 56 минути
Проблем за ЦСКА преди старта на лятната подготовка
11766
преди 10 часа
ОЧАКВАТ СЕ РЕКОРДНИ ПРОДАЖБИ: Левски пусна абонаментните карти
9360
преди 13 часа
ШУМ НА ПАРИ: Славия се разбра със Звезда за Балов
6099
преди 17 часа


