ГОРЕЩО
Най-голямата консервативна конференция CPAC продължава работата си с пълна сила заедно с делегацията на ДПС
ПОЛИТИЧЕСКА ПРИСЪДА! Проф. Михаил Константинов разкри коя е АБСОЛЮТНАТА ГЛУПОСТ в изборните бюлетини
МРЪН-МРЪН: Божо Косичката оглуша за незаконния избор на Гюров за премиер. Опорките на ППДБ къртят!
ЮРУШ НА ИЗБОРИТЕ! Нинова наля ботокса, тури гланца и хукна да набира точки за незабележимата си партия. Пътьом нахока кабинета на Гюров
ТАКТИЧЕСКИ ПРОВАЛ: Ген. Атанасов призна ГОЛЯМАТА ГРЕШКА на ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
75-годишният мъж от Завет, чийто труп бе намерен в язовир „Мелницата”, е бил удушен. Това сочат данните от аутопсията, извършена вчера от съдебен лекар в Многопрофилната болница за активно лечение - Русе, съобщиха от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи - Разград, предаде агенция "Фокус".
препоръчано
Продължава разследването на обстоятелствата, при които е извършено убийството.
Трупът на 75-годишния мъж с инициали Н.Р.Д., който бе обявен за издирване на 26 декември миналата година, бе намерен в язовир „Мелницата” в землището на град Завет. Тялото на мъжа било видяно около 12 часа на 22 февруари от местни жители.
свързани новини
Откриха мъртъв бащата на съдийка от Софийския градски съд (обновена)
11738
на 23.02.2015
ЕЙ ТАКА СЕ ВЛИЗА В ПАРЛАМЕНТА: Баджо Миро стана разносвач на вестници (СНИМКИ)
191503
преди 2 часа
ЛИСТОПАД: Реже се живо месо - 8 ключови депутати от ППДБ извън борда за изборите
331842
преди 4 часа


