BG EN

Ужасяващо самоубийство с ел. ток в село Българи

ЧАС ПИК

Ужасяващо самоубийство с ел. ток в село Българи

33750
на 12.07.2015
Ужасяващо самоубийство с ел. ток в село Българи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Овъгленото тяло на 69-годишния Атанас Киров е намерено тази сутрин от близките му в дома му в царевското село Българи, пише "Флагман".

препоръчано

Атанас е избрал отвратителен начин, за да сложи край на живота си.

Той е пъхнал оголени жици от разклонител за ел. ток в контакта. Увил лявата си ръка с кабелите и десния си крак, преди да включи в мрежата.
Трупът е откаран в МБАЛ-Бургас за аутопсия.

Не са ясни причините за самоубийството.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 101
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК