BG EN

Ужас! Бактерия уби момиче за дни, стопи се до 28 кг

ЧАС ПИК

Ужас! Бактерия уби момиче за дни, стопи се до 28 кг

56494
на 09.08.2014
Ужас! Бактерия уби момиче за дни, стопи се до 28 кг
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бактерия стопи 24-годишна от 48 на 28 кг и я вкара в гроба за броени дни. Младата жена е издъхнала в четвъртък и вчера тя бе погребана в херметически затворен ковчег по нареждане на съдебните медици, става ясно от публикация на в. „Вяра”. Патоанатоми са забранили досег с мъртвата Десислава Бакрачева.  

препоръчано

Оказва се, че болестта й била по-страшна от вирусна бронхопневмония и причината за смъртта е лекарска тайна, пише "Монитор". Роднините й през сълзи обясняваха, че това е било направено по нареждане на патоанатомите, направили аутопсията. Баща й Васил Бакрачев посрещаше на входната врата нейните приятели с думите: „Изпуснах си детето”. Той не можеше да скрие огромната си мъка. По думите на нейната добра приятелка Виктория, покойната мечтаела да стане лекар, била изключително амбициозна. Вчера измежду близките са се чули коментари, личният й лекар е бил д-р Пламен Николов, но не се е повлияла от лечението му и е била изпратена в болница „Токуда” в София, където за живота й са се борили професори и терапевти. Татко й разказа, че Деси в неделя се е чувствала много добре, в понеделник изведнъж много зле. От 48 кг само за няколко месеца тя се е стопила до 28 кг. 

Жената, която е от село Широки дол, Самоковско, е развила сепсис. Когато организмът и имунната система отслабнат, инфекцията, каквато и да е тя, обхваща цялото тяло, коментира за „Монитор” главният здравен инспектор д-р Ангел Кунчев. При паднал имунитет, всяко заразяване може да се окаже фатално, посочи той.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 86
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК