ГОРЕЩО
ТЪНКИ СМЕТКИ! И Настимир Ананиев подпука бившите си коалиционни партньори заради разцеплението
Пускат гей перверзника Хасърджиев на свобода срещу 60 000 евро
Писателят Веселин Стаменов: Усмивката, дигитално бръснене и суетното затягане на вратовръзката на Гюров - скъпоплатен инфлуенсърски курс, за който всички плащаме
Бутафорното посещение на Дечев и Кандев в САЩ, Анчев се самонаграждава (СНИМКИ)
ПОГРОМ В БСП! Крум Зарков принуждава служители сами да напускат партията
ЧАС ПИК
Ужас! Деветима етиопски атлети бяха блъснати от камион, един загина, а друг е в критично състояние (снимки)
4403
на 30.03.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Деветима етиопски състезатели пострадаха сериозно, след като бяха ударени от камион по време на тренировка в Адис Абеба. Един от тях е починал, а друг е в критично състояние. Починалият е Ашагре Гирма. Агентът на 25-годишния атлет Йонас Меконен потвърди за смъртта на Ашагре.
препоръчано
Дампю Тилахан пък е в критично състояние заради тежки контузии на главата и врата. Меконен е агент и на пострадилите лекоатлети. BBC също потвърди за трагичния инцидент.



