BG EN

Ужас! Жена почина насред София заради забавила се линейка

ЧАС ПИК

Ужас! Жена почина насред София заради забавила се линейка

24399
на 07.03.2016
Ужас! Жена почина насред София заради забавила се линейка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жена е починала на улицата в столицата тази вечер. Минувачи са видели изпадналата в безпомощно състояние пешеходка и са повикали бърза помощ. Инцидентът е станал на пресечката на улиците "Оборище" и "Кракра" около 18.20 ч, предаде ''Блиц''.

препоръчано

Линейката е пристигнала със закъснение, по думите на очевидци, повече от 20 минути. На мястото е изпратен не лекар, а фелдшер.

Според столичани, събрали се на мястото, е станало ясно, че жената не е имала сериозни заболявания. Хората са се разбунтували срещу медиците заради закъснението, но жената вече е била издъхнала.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 24
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК