BG EN

УЖАС: Жертвите от стрелбата в Утрехт са три

СВЕТЪТ ДНЕС

УЖАС: Жертвите от стрелбата в Утрехт са три

10186
на 18.03.2019
УЖАС: Жертвите от стрелбата в Утрехт са три
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Трима души са загинали и още минимум девет са получили наранявания в резултат от стрелбата в холандския град Утрехт, предава ТАСС, като се позовава на изявление в „Туитър“ на кмета на населеното място Ян ван Занен.
„В резултат от инцидента са загинали трима души, а още девет са ранени“, заяви той.

препоръчано

По-рано министър-председателят на Нидерландия Марк Рюте в хода на пресконференция заяви, че в момента правозащитните органи са съсредоточени върху залавянето на престъпника, стрелял в трамвая.

От полицията в Утрехт обаче поправиха първоначалната информация за ранените и уточниха на страницата си в Туитър преди минути, че бройката им не е 9, а пет. 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В ПИК

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 65
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК