BG EN

Ужас и смрад в Кърджалийско: Тонове кокали и трупове на животни са стоварени край път между две села (снимка)

ЧАС ПИК

Ужас и смрад в Кърджалийско: Тонове кокали и трупове на животни са стоварени край път между две села (снимка)

27100
на 05.02.2016
Ужас и смрад в Кърджалийско: Тонове кокали и трупове на животни са стоварени край път между две села (снимка)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тонове кокали и трупове на животни от касапница са стоварени край пътя между Дъждовница и Пъдарци, пише 24rodopi, позовавайки се на Кенан Мустафа. 

препоръчано

„Хората масово се оплакват от миризмата, която през лятото е непоносима. Страхуват се и от болести, причинени от това нерегламентирано "гробище".

От 5 години насам тази анархия продължава, а хората питат още докога ще бъде така. Очевидци от селата Дъждовница и Пъдарци казват, че касапница от село Енчец изхвърля тези животински кокали и трупове", твърди Мустафа.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК