ГОРЕЩО
КРИЗАТА С ГОРИВАТА: Как балканските държави търсят решения срещу скока на цените
ПОТРЕСАВАЩИ КАДРИ: Какво става с тризначките? Влачат куфари и крещят с цяло гърло из Лондон (ВИДЕО)
ЗА ДА НЯМА ГРЕШКИ: ППДБ с нови телевизионни опорки по случая "Петрохан“
ГРЕДА: Коцев отсвирил Асен Василев за листите на ППДБ във Варна
УЖАСЪТ „Петрохан“: Николай Златков и 15-годишният Александър – обезкосмени; уреди за клизма и лазерен епилатор, открити в кемпера на Калушев и в къщата в с. Българи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Железен корниз (чига б. р.) падна върху танцьорите на Нешка Робева на сцената на Античния театър в Пловдив и по чудо не ги нарани сериозно, пише "Марица".
препоръчано
Нешка и ансамбълът й запазиха хладнокръвие и за 5 минути подредиха наново декорите, а след това продължиха спектакъла "Кармен от Факултето".
Театърът е препълнен, шоуто продължава.
Преди дни на друга сцена в Пловдив, тази на Дома на културата "Борис Христов", се срути чигата при подготовката на декорите за спектакъла "Почти представление" на Младежкия театър. Тогава трима сценични работници пострадаха, като единият беше ударен в кръста, а другите двама в главите.
КРИЗАТА С ГОРИВАТА: Как балканските държави търсят решения срещу скока на цените
5416
преди 55 минути
ЗА ДА НЯМА ГРЕШКИ: ППДБ с нови телевизионни опорки по случая "Петрохан“
58216
преди 3 часа


