ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН в деня на годишнината от грандиозния митинг на Орлов мост от 1990 г.: Партизаните на Сорос от ПП и ДБ ни пробутват за президент незаконния премиер Гюрчо
Група J на Мондиал 2026: Лебедовата песен на Меси започва тук
"КАЛАШНИК" НА ПЪТЯ: Криминалист РАЗКРИ ЗАЩО Васко от Ботунец е карал с чешка шофьорска книжка
СЕРИОЗНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Има реален риск от ескалация на войната в Украйна
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧАДЪРА! Дъжд ще вали в цялата страна - температурите остават летни до 30 градуса (КАРТА)
Инциденти
УЖАС НА КРЕСНЕНСКОТО ДЕФИЛЕ! Семейство петричани ранено в катастрофа, режат ламарините да вадят жена
11797
на 24.05.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Семейство петричани е ранено в катастрофа, станала преди минути в Кресненското дефиле. Те са на около 60 години и пътували от Петрич в посока Добринище.
препоръчано
В момента транспотират мъжа с екип на Спешен център – Кресна към МБАЛ – Благоевград. Екипи на пожарната пък режат ламарините, за да извадят жената, която е заклещена в смачканата кола.
ПАНИКА, КРЪВ И ПИСЪЦИ: Проговори Кристияна, оцеляла след ада на "Челопешко шосе"
5743
преди 10 минути
Бащата на Сияна ИЗБУХНА: Васко не е малцинство. Васко е диагноза!
110321
преди 9 часа
Касапницата в София взе още една жертва
55977
преди 16 часа


