BG EN

Ужас! Опасен наркотик разяде гениталиите на 17-годишно момиче

Бомба

Ужас! Опасен наркотик разяде гениталиите на 17-годишно момиче

6843
на 13.12.2013
Ужас! Опасен наркотик разяде гениталиите на 17-годишно момиче
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Опасен наркотик разяде гениталиите на седемнадесетгодишна девойка от мексиканския щат Халиско. Момичето инжектирало дрогата, която носи страховитото име "Крокодил", директно в интимните си части, което довело до ужасяващи рани.

препоръчано

Това е първият документиран случай на жертва на зловещия наркотик в Мексико. Представител на правителството коментира, че тийнейджърката се е появила с оплаквания за разкъсвания в областта на гениталиите в местен клон на Националния осигурителен институт. Младата жена използвала наркотика през последните два месеца. Инжектирането му е причинило сериозна инфекция, вследствие на която половите й органи са некрозирали.

Момичето, което живее в Пуерто Ваярта, твърди, че „Крокодил” може да бъде намерен почти на всеки ъгъл в популярния курортен град. Разяждащият плътта наркотик е близък по състав до хероина. При забъркването му обаче често се слагат и газолин, разредител за боя и алкохол, които може да доведат до абсцес или гангрена на кожата.


Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова с последни новини за провала с бюджета: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова с последни новини за провала с бюджета: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК