ГОРЕЩО
КРИЗАТА С ГОРИВАТА: Как балканските държави търсят решения срещу скока на цените
ПОТРЕСАВАЩИ КАДРИ: Какво става с тризначките? Влачат куфари и крещят с цяло гърло из Лондон (ВИДЕО)
ЗА ДА НЯМА ГРЕШКИ: ППДБ с нови телевизионни опорки по случая "Петрохан“
ГРЕДА: Коцев отсвирил Асен Василев за листите на ППДБ във Варна
УЖАСЪТ „Петрохан“: Николай Златков и 15-годишният Александър – обезкосмени; уреди за клизма и лазерен епилатор, открити в кемпера на Калушев и в къщата в с. Българи
Близък изток
Ужас! Скръндза гръмна авера си по чашка след спор кой да плати сметката
7072
на 27.04.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж е застрелял свой приятел за това, че платил сметката му, след като двамата яли супа в истанбулски ресторант, съобщава "Дейли сабах". Идрис Алакуш се скарал с приятеля си Хасан Ердемир кой да плати сметката, но в крайна сметка Ердемир се наложил, а Алакуш напуснал заведението.
препоръчано
Минути по-късно той се върнал и прострелял своя приятел, както и други двама души на масата. Хасан Ердемир е починал по-късно в болницата. Състоянието на другите двама не е животозастрашаващо. Стрелецът е избягал от местопрестъплението, но след това е бил заловен от полицията.
ПОТРЕС! Полицай застреля 6-годишно момче-аутист при "самоотбрана"
14999
на 01.04.2017
ШОК! 15-годишна се застреля с пистолета на чичо си, играейки на руска рулетка
16045
на 28.03.2017
ДРАМА В ГЪРЦИЯ! Баща застреля невръстната си дъщеричка и се самоуби
7472
на 19.03.2017
ШОК: Турчин отрови двете си деца, застреля жена си рускиня и се самоуби
14008
на 14.02.2017


