BG EN

УЖАС! Терористи в Алепо са разстреляли 17 цивилни заради протестна акция

Близък изток

УЖАС! Терористи в Алепо са разстреляли 17 цивилни заради протестна акция

7842
на 19.11.2016
УЖАС! Терористи в Алепо са разстреляли 17 цивилни заради протестна акция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Терористи са стреляли срещу протест на мирни жители в района на Хайдарие, намиращ се източно от Алепо, като общо 17 души са загинали, пише вестник „Известия“. Около 10 души от организаторите на акцията са били задържани и откарани в неизвестна посока, след което са били разстреляни, съобщават от Министерството на отбраната на Русия. За разстрелите са съобщили цивилни, които са успели да избягат. 

препоръчано

От руското ведомство отбелязват, че на 17 ноември са се случили няколко инцидента. В 10. 30 ч. около 300 мирни жители са излезли да протестират срещу управлението на бойците от „местния съвет“. Жителите са се опитали да преминат през контролно-пропускателния пункт Бустан Ал Каср, но тогава е била открита стрелба срещу тях. 
По-късно в 13 ч. около 200 жители на Алепо са провели демонстрация в района Хайдарие.

Без предупреждение терористите са започнали да стрелят, убивайки 17 души и ранявайки повече от 40 други. Сред жертвите има и деца на 13 г. и 15 г. Около 10 мъже са били задържани, а вечерта са били разстреляни. 

 

 

Фокус

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Топ анализаторът проф. Мермерски с прогноза ще се стигне ли до мир между САЩ и Иран: За европейците войната в Украйна е по-страшна - тя ни разорява икономически (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Топ анализаторът проф. Мермерски с прогноза ще се стигне ли до мир между САЩ и Иран: За европейците войната в Украйна е по-страшна - тя ни разорява икономически (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК