ГОРЕЩО
Спор за Фейсбук група извади наяве президентския им план - Божанов не видя проблем 45 хиляди фенове на Киро да бъдат преопаковани като ултраси на Гюров
Диана Дамянова разкри ГОЛЯМАТА ИНТРИГА за президентските избори - ето защо опозицията няма шанс срещу Радев
Във Великобритания е страшно - нови два брутални случая с мигранти взривяват страната
ДПС на протестно бдение срещу решението на правителството за закриване на Комисията по досиетата без обществено допитване (СНИМКИ)
Бивш шеф на КАТ с отворено писмо до Радев срещу войната по пътищата: Седем премиери преди вас отказаха да чуят ТОВА...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
50-годишна жена е починала от токов удар, съобщават от полицията. Инцидентът е станал вчера вечерта в Бяла. Сигнал е подал съпругът на жената. Той обяснил, че тя е починала вследствие на токов удар, докато се е къпела в банята в дома им.
препоръчано
След извършения първоначален оглед от дежурната оперативна група в присъствието на съдебен лекар, като вероятна причина за инцидента може да се посочи неизправност в електрическата инсталация на жилището. По случая е образувано досъдебно производство срещу неизвестен извършител.
Пожар избухна в лавандулова нива край Гурково
5426
преди 5 часа
Над 30 са участъците с повредени мантинели между София и Правец
5707
преди 5 часа
Три коли се удариха в София
11626
преди 6 часа
Тежка катастрофа на "Траянови врата" образува километрично задръстване
24679
преди 7 часа


