ГОРЕЩО
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ШОК! Вижте какво показвала една от камерите в мъжките тоалетни на 138-о училище, монтирана от извратения директор… (СНИМКА)
Доц. Борислав Цеков вещае ХАОС НА ИЗБОРИТЕ, ако посегнат радикално на изборния кодекс
И БНТ се присъедини към жалейката "Горката Цънцарова". Бойко Василев опита да провокира Делян Добрев, но получи...
Младен Маринов жегна ППДБ за катастрофалната кадрова политика заради директора-извратеняк
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тяло на възрастна жена е намерено в река край смолянското село Мугла, съобщават от полицията. По трупа няма данни за насилствена смърт.
препоръчано
Сигналът за изчезналата е подала вчера 55-годишна жена от селото, след като не била виждала съседката си от понеделник вечерта. Полицаите предприели незабавно издирване и намерили тялото на жената в реката на около 110 метра от дома й, пише Дарик.
Тялото на починалата е закарано в Многопрофилната болница за активно лечение - Смолян за аутопсия. Образувано е досъдебно производство в Районното полицейско управление в Смолян.


