BG EN

УЖАС! Храмът на Сатаната откри международна централа в Салем (ВИДЕО)

ШАРЕН СВЯТ

УЖАС! Храмът на Сатаната откри международна централа в Салем (ВИДЕО)

14424
на 24.09.2016
УЖАС! Храмът на Сатаната откри международна централа в Салем (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Храмът на Сатаната, който се обявява за най-голямата сатанинска организация в света, откри своята нова международна централата в историческия град Салем, Масачузетс.

Художниците Марк Портър и Крис П. Андрес изложиха някои от произведенията си в сградата.Изложбата на сатанински скулптури и изкуство е събрана специално за случая.

Статуята, символизираща мъдростта, представлява част от мъж и част от животно с обърнат пентаграм над главата и кадуцей в скута – знак за баланс и помирение. Направена е от бронз и е висока 2,3 м.

Първоначално сатанистите планирали да я разположат в столицата на Оклахома като отговор на паметник, съдържащ десетте Божии заповеди. Но след протести на християни и острата реакция на местните власти, се отказали и се насочили към Салем.

препоръчано

 

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОЛЯМ СКАНДАЛ В НС! Руди Гела побесня заради Величие - обижда ги на баламурници и секта (ВИДЕО) ГОЛЯМ СКАНДАЛ В НС! Руди Гела побесня заради "Величие" - обижда ги на "баламурници" и "секта" (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК