ГОРЕЩО
СПЕЦИАЛНО ЗА ПИК! Георги Марков: ЕС е на две скорости - наградиха Меркел, а гонят мигрантите
ТЕЦ "Бобов дол" с официална позиция във връзка със санкцията на МОСВ за временно спиране на Енергиен котел №2
Атидже Алиева-Вели към министър Шишков: Хората, бизнесът и гостите на Борино, Доспат и Девин очакват ремонт на третокласния път от Гоце Делчев до Смолян (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ! Посочиха Стою Стоев като една от основните причини ПП и ДБ да се разцепят (ВИДЕО)
ВАЖНА НОВИНА: България и Турция започват утре преговори за "Боташ"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Повече 200 души са в неизвестност, а 10 са досега загиналите при свлачище в централната част на Шри Ланка, предаде Би Би Си. При свличането си причинената от пороите земна маса е помела и над 140 къщи.
препоръчано
Спасителни екипи издирват оцелели. Досега са открити телата на десетима починали, съобщиха властите.
В региона беше издадено предупреждение за опасност от свлачища заради обилните валежи, които продължават седмици наред. Части от пътища и магистрали бяха буквално отнесени.


