ГОРЕЩО
Гледат мерките на арестуваните в "Ботунец" - единият от "Калашниците" остава зад решетките
България с твърда позиция - не подкрепя санкциите срещу Русия, свързани с патриарх Кирил и с енергийния сектор
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Става страшно за тиктокъра Стоян Колев - ще лежи зад решетките поне три денонощия, сдоби се и с две обвинения
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Единадесет човека са убити в неделя при сблъсъци в Източна Бразилия между полицията и улични банди, съобщава AFP, пише "Фокус". Ранени са двама офицери.
препоръчано
Седем души, заподозрени, че са част от банда за банкови обири са убити в северната част на щата Рио Гранди до Норти, а четирима предполагаеми наркотрафиканти са загинали в престрелка с полицията в гетото Мангуейра в Рио де Жанейро.
Здравната служба на щата Рио съобщава, че двамата ранени полицаи са в стабилно състояние. В резултат на сблъсъците е арестуван един човек.
Полицията е иззела огнестрелни оръжия, гранати и повече от 1000 пълнителя с амуниции след операцията.
свързани новини
Петима души са убити при престрелка в Бразилия
6908
на 14.07.2014


