BG EN

Украинецът, обвинен в шпионаж на ТЕЦ "Марица-изток" 2, остава в ареста

ГОРЕЩО
Темида

Украинецът, обвинен в шпионаж на ТЕЦ "Марица-изток" 2, остава в ареста

37143
на 20.06.2024
Украинецът, обвинен в шпионаж на ТЕЦ Марица-изток 2, остава в ареста
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Оставят в ареста украинеца, обвинен в шпионаж. Това решение взе днес Софийски градски съд по време на съдебното заседание, което се проведе при закрити врата. 

препоръчано

Припомняме, че през вчерашния ден прокуратурата обяви, че 23-годишният мъж е бил привлечен като обвиняем заради подозрения за шпионаж на ТЕЦ "Марица-изток" 2. Украинецът е бил заловен с дронове, телефони, фотоапарати, SIM-карти и карти-памет. 

Съдът е приел днес, че има доказателства, от които може да се направи обосновано подозрение, че обвиняемият е извършил престъплението, в което е обвинен. Освен това има опасност да извърши престъпление и да се укрие.

Определението не е окончателно и подлежи на жалба и протест пред САС. В случай на такива, заседанието е насрочено за 2 юли.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 юни - разходи от спестяванията ядосват Овните, неочаквано големи приходи ще зарадват Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 юни - разходи от спестяванията ядосват Овните, неочаквано големи приходи ще зарадват Скорпионите
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Ботев с топ анализ за пренареждането в международната политика: Проблемите около Урсула фон дер Лайен се задълбочават (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Ботев с топ анализ за пренареждането в международната политика: Проблемите около Урсула фон дер Лайен се задълбочават (ВИДЕО)
ново
Днес: 119
горещо
hot
най-четени новини в момента