ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Полицай с шокиращи разкрития по време на делото срещу Кирил Петков - ето как му разпоредили да арестува незаконно Бойко Борисов и да му сложи белезници (СНИМКА)
САМО В ПИК! Спипаха Софиянски да гази законите насред "Витошка"! Сватът на Божков на консултация в адвокатска кантора (СНИМКИ)
АБЕ, КЪДЕ Е РАДЕВ: На кого ни остави, Спасителю?! На Копринката, СМС-а и Узунов ли? Или на червения дерибей от РУМНО ген. Стоимен Стоименов?
ШОУ В ПИК TV! Бизнесменът Киро щял да слага България отново на картата на света - сигурно е замислил нови съмнителни реклами с Опра Уинфри и Джокович (ВИДЕО)
ТЪНКИ СМЕТКИ: Ето как бившият обитател на "Дондуков“ 2 спъва предсрочните избори
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Украинските силоваци извършиха през изминалото денонощия 179 обстрела на обекти в Донецката народна република (ДНР), съобщи военното министерство на републиката.
препоръчано
Обстрелвани са села и цели в град Ясиноватия. Срещу тях са изстреляни 55 снаряди от зенитни установки и бойни машини на пехотата. Не се съобщава за жертви.
В същото време украинските силоваци твърдят, че ДНР и Луганската народна република са извършили 38 нарушения на примирието.
Украинските силоваци нарушиха примирието
3193
на 26.02.2016


