ГОРЕЩО
Калин Стоянов, Искра Михайлова, Атидже Алиева-Вели и Станислав Анастасов сред официалните гости на приема на форума СРАС (СНИМКИ)
СЛЕД СРЕДНОЩНИЯ МАРАТОН! Острие на Радев: Бюджетът беше разгледан перо по перо, малко хвърча и перушина
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
Новото решение на Съда на ЕС е победа за частните болници в България
ГОРЕЩО В ПИК! Радев за американските самолети и Украйна: Правителството изпълнява закона и не води двойнствена външна политика
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Русия върна днес 1000 тела на Украйна, за които Москва заяви, че са останки на бойци на Киев, убити на бойното поле. Това съобщи украинският Координационен щаб за третиране на военнопленници в социалните мрежи, предаде АФП.
препоръчано
Размяната на военнопленници и тела на убити войници е една от малкото сфери на сътрудничество между Киев и Москва, която нападна Украйна през февруари 2022 г.
При предишно подобни случаи Украйна е съобщава, че Москва ѝ е предавал тела на мъртви руски войници, припомня АФП.
Щабът съобщи, че в скоро време ще започне процесът по идентификация на предадените останки и благодари на Червения кръст за съдействието.
Парламентът на Молдова одобри ново правителство с курс към ЕС
4071
преди 2 часа
Два трамвая се сблъскаха в Ротердам, най-малко 15 души са ранени (ВИДЕО)
5009
преди 3 часа


