ГОРЕЩО
ЧУДЕСЕН ЛЕТЕН ДЕН! Слънчево в цялата страна, на места ще превали слаб дъжд - температурите ще достигнат до 32 градуса
Бащата на убийцата примамка Михаела: Ако пипнете дъщеря ми, ще ви откъсна ръцете!
Една година от изчезването на "Наглите": Йожи, Културиста и Релето попълват списъка на издирваните с жълта бюлетина на Интерпол
АСТРОЛОГ С ПРОГНОЗА: Изборите са от ясни по-ясни. Звездите показват достоен съперник на Йотова, но не и победител
Карлос Контрера: Вместо да храчат гневно и злобно, ППДБ да се замислят защо управляваните от тях София и Варна не спечелиха домакинството на "Евровизия"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Унгария няма да подкепи Украйна по никакъв международен въпрос, докато страната не възстанови предишните права на етническите унгарци на нейна територия. Това обяви унгарският премиер Виктор Орбан в парламента, цитиран от Ройтерс.
препоръчано
През 2017 г. Украйна прие закон, ограничаващ използването на малцинствени езици в училищата.
Тогава Унгария влезе в конфликт с Киев заради това, че според нея се ограничават правата на около 150 000 етнически унгарци да използват родния си език, най-вече в сферата на образованието.
свързани новини
Унгария запази ветото върху военната помощ на ЕС за Украйна
12360
на 26.06.2023
Трус от 5 по Рихтер разлюля южната испанска провинция Гранада
3003
преди 36 минути
Сушата в Рим разкри древен мост от времето на Римската империя в река Тибър
14865
преди 12 часа
Захарова: В центъра на Европа се провежда "нацистка меса", докато Западът мълчи
17475
преди 14 часа
Почина пилотът на хеликоптера, разбил се днес в Източна Германия
11897
преди 14 часа


