BG EN

Унгария отново отвори граничен пункт със Сърбия (обновена)

СВЕТЪТ ДНЕС

Унгария отново отвори граничен пункт със Сърбия (обновена)

2594
на 20.09.2015
Унгария отново отвори граничен пункт със Сърбия (обновена)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Унгария отвори повторно основния си пропусквателен пункт Хоргош-Рьоске 1 на границата със Сърбия.
На откриването присъстваха вътрешните министри на двете съседни държави Шандор Пинтер и Небойша Стефанович. 

„Обстановката бе наложила затварянето (на пункта), но в сътрудничество с нашите сръбски колеги, проблемът бе решен и условията позволиха повторното отваряне“, заяви Шандор Пинтер. 

Закриването на пункта преди време пренасочи бежанския поток към съседна Хърватия, която бе залята от имигранти и обяви, че не може да справи с проблема, заради което започна насочването на потока към Унгария и Словения.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 93
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК