ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Специализиран екип от Националния военен университет (НВУ) „Васил Левски“-Велико Търново унищожи на 30 юни, невзривен боеприпас, открит край река Дунав в област Русе, съобщиха от Министерство на отбраната.
препоръчано
Формированието за разузнаване, транспортиране и унищожаване на невзривени бойни припаси от НВУ бе задействано по сигнал за намерена ръчна граната РГД 5, без взривател, на километър 500 на река Дунав.
Военни унищожиха граната и снаряди във Врачанско
17492
на 04.04.2025


