ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Африка
Управляващият от 1979 г. Ангола президент няма да се кандидатира отново за поста
5372
на 02.12.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жозе Едуарду душ Сантуш, управляващ Ангола от 1979 г., няма да участва в предстоящите през 2017 г. избори, предаде Газета ру. Управляващата в Ангола партия „Народно движение за освобождение на Ангола“ е публикувала документ, в който името на действащия държавен глава не е сред изброените кандидати за следващите президентски избори.
препоръчано
Ръководството на партията е одобрило кандидатурата на действащия министър на отбраната Жоау Лоуренк като основен кандидат на партията за поста държавен глава.
свързани новини
Президентът на Ангола иска ще се оттегли след 40 години на власт
3957
на 11.03.2016
Фокус
Преврат: Военни в Бенин обявиха, че правителството на страната е разпуснато
9453
преди 15 часа
11 души, сред които дете, загинаха при стрелба в работническо общежитие в ЮАР
11705
на 06.12.2025
"Амнести интернешънъл" обвини судански паравоенни сили във военни престъпления
13869
на 03.12.2025
Патриарх Вартоломей и папа Лъв XIV подписаха историческа декларация за единство
16336
на 30.11.2025


