ГОРЕЩО
НОВО 20: Тайна социология с катастрофални резултати - Андрей Гюров може и да не е кандидат за президент
СЛЕД РЕШЕНИЕТО НА ВКС: Бизнесменът Коцев не иска да плати дълга си към общината, управлявана от кмета Коцев, защото кметът Коцев не иска да връчи изпълнителен лист на бизнесмена Коцев
ПОТВЪРДЕНО: Николай Попов е следен и заплашван. Образувано е досъдебно производство
МЪЛНИЯ В ПИК! Владо Загатото измъчван жестоко, преди да бъде изгорен жив. Бившата гимнастичка Симона Пейчева се спасила на косъм от килърите (ПРЕДИСТОРИЯ)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Ето го изгорения жив бизнесмен Владо Загатото (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ураганен вятър от север превърна движението на пешеходци и автомобили в истински кошмар в Бургас. Към 17,20 часа силно течение смени 23-градусовата температура с около 6-7 градуса надолу. Има опасност от счупване на клони. Гражданска защита предупреди да се избягва излизането на открито, съобщава "Флагман".
Прогнозите за времето дават превалявания от дъжд след около 30 минути, но от метеорологичната станция нямаше данни дъждът да е придружен с ураганен вятър.
препоръчано
Важно за туристите! Ураганен вятър и гъста мъгла по билото на Стара планина
10520
на 19.07.2016
Ураганен вятър в София повали дървета и счупи автомобили
17162
на 28.06.2016
Синоптиците от БАН със стряскаща прогноза! Ураганен вятър връхлита страната
8729
на 26.04.2016
Ураганен вятър затвори Пристанище "Варна"
8161
на 26.11.2015


