ГОРЕЩО
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Няма да има драма с имунитета на Ангел Георгиев. Депутатът от "Възраждане" се отказва от него
ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ураганен вятър, придружен от проливни дъждове се стовари върху щата Арканзас, причинявайки множество щети.
В окръг Поеп бе прекъснато електрозахранването, а едно от падналите дървета уби човек. Той е и единствената засега жертва на стихията. Инцидентът стана в градчето Аткинс, на 105 км. северозападно от Литъл Рок. Дървото се стоварило върху дома на човека и той бил смазан. Метеорологичната служба на САЩ предупреждава за заплаха от торнадо на голяма територия, на която живеят 3.7 млн. души. Тази зона включва щатите Мисисипи, Тенеси, Арканзас, както и отделни райони от Мисури, Илинойс и Кентъки.
препоръчано
Делян Пеевски се срещна с турския министър на външните работи Хакан Фидан
3042
преди 10 минути
ИЗБУХВА НЕДОВОЛСТВО! Ядосани варненци искат оставката на Благомир Коцев
42071
преди 1 часа


