BG EN

Условна присъда за трагедията със загиналия край Куклен пожарникар

Темида

Условна присъда за трагедията със загиналия край Куклен пожарникар

10506
на 22.06.2020
Условна присъда за трагедията със загиналия край Куклен пожарникар
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Окръжният съд в Пловдив потвърди присъдата на районните магистрати, с което осъди 30-годишният шофьор на противопожарен автомобил П.И. на три години условно с петгодишен изпитателен срок. Той е лишен и от правото да шофира за следващите 5 години.

Присъдата не е окончателна и подлежи на обжалване пред пловдивския Апелативен съд.

Мъжът се призна за виновен и дълбоко се разкая за смъртта на колегата си - пожарникаря И.П. и за другия си колега В.А., на който е причинил 5 средни телесни повреди.

Трагедията стана на 17 август 2018 по пътя Брестник-Куклен. Тримата пътували за сигнал, колата се движела със 73 км/ч, било дъждовно. Шофьорът е загубил контрол, пожарната кола се е обърнала и И.П. е починал на място.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Анализаторът Тома Николов с екшън коментар: Ако Радев се обърне към Тръмп, Борисов може спокойно да му каже: Къде си тръгнал ти бе, пич, аз отдавна съм там. Пеевски консолидира антирадевския вот (ОБНОВЕНА) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Анализаторът Тома Николов с екшън коментар: Ако Радев се обърне към Тръмп, Борисов може спокойно да му каже: Къде си тръгнал ти бе, пич, аз отдавна съм там. Пеевски консолидира антирадевския вот (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 69
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК