BG EN

Усмъртиха от бой млад мъж пред пъб в Западен Лондон

СВЕТЪТ ДНЕС

Усмъртиха от бой млад мъж пред пъб в Западен Лондон

7447
на 25.09.2016
Усмъртиха от бой млад мъж пред пъб в Западен Лондон
Автор:   ПИК

32-годишната жертва се бори за живота си

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж на 32 години беше жестоко пребит тази нощ пред пъб в Западен Лондон. Според очевидци той е бил нападнат от двама мъже, с които преди това се е скарал в самото заведение. Това се е случило в Duke of York pub на Station Road, около 2:00 часа, съобщи "Новини Лондон".

препоръчано

Пребитият мъж е в болница в критично състояние. Според данни на свидетели, двамата мъже, които са му нанесли побой, са го повалили на земята и са нанасяли силни удари по цялото му тяло. Няколко пъти са го ударили и по главата, което е довело до много тежки травми.

Побойниците избягали, щом жертвата им изпаднала в безсъзнание. Те са се качили на синя Vauxhall Astra, която по-късно са изоставили наблизо. По-късно един от тях, младеж на 19 години, е бил заловен и арестуван.

Състоянието на пребития мъж остава изключително тежко.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 11
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК