ГОРЕЩО
Софийската митрополия за генерираните с изкуствен интелект клипове: Патриархът не рекламира стоки и услуги
Сценарист за случая „Петрохан”: Реалността е по-невероятна от фикцията. Ако разказваме конкретно за Калушев и компания – това си е чист психотрилър
КУЛТОВО! Изтече списък с кандидат-министрите на Андрей Гюров
Министър Генов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Представители на НПО-то от "Петрохан" са влизали въоръжени в екоминистерството
Топ психологът Росен Йорданов с НОВ ПРОЧИТ на причините за кървавата драма с шест трупа на "Петрохан“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
18-годишен ученик от Търговище бе уличен в кражба и доведен в регионалното полицейско управление в града.
препоръчано
За момчето бе установено че е извършил кражба на действаща охранителна камера, която била монтирана на магазин за авточасти. Кражбата той извършил около 3.00 часа през нощта на 18 март, уточниха от полицията.
След като съдействал на органите на реда и върнал открадната вещ, ученикът не е бил задържан. Проверката по случая продължава. Материалите от нея ще бъдат докладвани на Прокуратурата в Търговище.


