BG EN

Ученици си спретнаха масово меле пред баничарница

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Ученици си спретнаха масово меле пред баничарница

6452
на 05.12.2012
Ученици си спретнаха масово меле пред баничарница
Автор:   Явор Белчев
Група непълнолетни ученици си спретнаха масово меле пред баничарница в Банско. Боят е станал вчера , когато тийнейджърите отишли за закуски и се сбили. Със счупена ябълка и комоцио е 17-годишно момче, което е закарано в “Пирогов”. Учениците , които си спретнали боя, са от различни техникуми в курортния град. От разнопосочните тупаници най-много пострадало  17-годишно момче от село Филипово. Със счупена ябълка и комоцио той бил транспортиран с линейка направо за София. Приет е в “Пирогов” в тежко състояние. Боят и участните в него  се разследват от районната прокуратура в Разлог. Образувано е досъдебно производство.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище Васил Левски до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище "Васил Левски" до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО)
ново
Днес: 37
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК