BG EN

Ученички в САЩ със забрана да отказват покана за танц на момчета по време на забава за Свети Валентин

ШАРЕН СВЯТ

Ученички в САЩ със забрана да отказват покана за танц на момчета по време на забава за Свети Валентин

11208
на 13.02.2018
Ученички в САЩ със забрана да отказват покана за танц на момчета по време на забава за Свети Валентин
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В начално училище в Съединените щати е въведена официална забрана ученичките да отказват танц на момчета по време на училищната забава за Свети Валентин, съобщава Mirror.

препоръчано

Шокиращата заповед е издадена в училище в Кейнсвил, щата Юта.

Майката на една от ученичките останала шокирана, когато дъщеря й разказала за забраната. Първоначално тя решила, че детето й не е разбрало правилно учителя. Преподавателят обаче разсеял съмненията й, потвърждавайки забраната.

Оказало се, че правилото съществувало в училището от няколко години. Досега обаче никога не е водело до напрежение сред родители и ученици.

Още преди забавата, момичетата получават картички с имената на момчетата, с които трябва да танцуват.

Уточнява се, че ако ако някоя ученичка има проблем с момче, трябва да обяви за това предварително, за да не се стига до неприятни ситуации.

Превод и редакция: ПИК

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ШОУ В ПИК TV! Провали се брифингът на Асен Василев в парламента - Кокорчо се разсърди и се фръцна след ТЕЗИ ДВА журналистически въпроса (ВИДЕО) ШОУ В ПИК TV! Провали се брифингът на Асен Василев в парламента - Кокорчо се разсърди и се фръцна след ТЕЗИ ДВА журналистически въпроса (ВИДЕО)
ново
Днес: 44
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК