ГОРЕЩО
36 ГОДИНИ СТИГАТ! Огнян Минчев се подигра жестоко на Радев
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ученички се биха в училище в Стара Загора, докато техен приятел ги снима. Инцидентът се е случил на 26-и февруари в двора на Професионалната гимназия по ветеринарна медицина по време на междучасието.
препоръчано
Причината за свадата била момче. Двете се скарали, като търсили причината едната от тях да хареса снимката на момчето в социални мрежи. Директорът на училището е разговарял както с учениците, така и с родителите. Очаква се подробно обяснение за инцидента към инспектората по образованието.
С учениците ще работи и психолог.
МНОГО СИЛНА ВЯРА: Обезглавили свети Климент докато служи в църквата
2807
преди 19 минути
Над 1500 души попълниха анкетата за контролните действия на НАП
8749
преди 9 часа


